Про нас

about1Шановні відвідувачі нашого інтернет-магазину,даний магазин був створений нашою компанією задля покращення нашої з Вами співпраці, щоб вибір будь-якої кліматичної техніки зробити для Вас максимально зрозумілим, легким та приємним.

Ми відносно молода компанія, яка була сформована у 2018 році ( і нам не соромно це визнавати ) на основі саме спеціалізованих монтажних бригад, які займалися саме монтажем кліматичної техніки різних виробників та різної складності на території всієї Вінничини починаючи ще з 2010 року.

За ці роки було пройдено великий шлях та отримано величезний практичний досвід, що являється основою нашої компанії. Саме кваліфіковані працівники, які мають відповідні дипломи та сертифікати, що підтверджують їх кваліфікацію, є головною складовою компанії  HEATCOLD. На даний час наша команда нараховує 6 професійних монтажників, що дозволяє виконувати роботи різної складності вчасно та якісно. 

Тому абсолютно всі наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що всі поставлені завдання  будуть виконані грамотно, професійно, ( без будь-яких додаткових прихованих послуг ) з максимальною акуратністю та у визначені строки. А також Ви можете бути впевнені у належній якості, функціональності та надійності кліматичного обладнання, яке ми Вам доставимо та змонтуємо.

about2Метою нашої роботи є належне виконання робіт, постійне вдосконалення, що дозволить компанії  HEATCOLD побудувати довгострокові та взаємовигідні відносини з кожним нашим партнером, а це досягається лише чесною, самовідданою та професійною працею.

Наша компанія займається професійним проектуванням, підбором, монтажем та гарантійним і післягарантійним обслуговуванням усієї широкої гами кліматичної техніки.

Ми спеціалізуємося на монтажах кондиціонерів як побутового так і промислового призначення для забезпечення максимального комфортного клімату на протязі всього року.

Окремо хочемо наголосити, що на даний час обігрів приміщення за допомогою кондиціонера у шість разів ефективніший за електро та у 12 раз!!! за опалення газом.

about3

Ми раді Вам допомогти у вирішенні наступних завдань:

  1. Консультація та підбір кондиціонера (або іншої кліматичної техніки) абсолютно всіх брендів у відповідності до Ваших вимог та побажань з виїздом на об’єкт здійснюється безкоштовно!!!
  2. Монтаж кондиціонерів та всі пуско-налагоджувальні роботи, пов’язані з цим.
  3. Прокладання магістральних ліній для кондиціонера  під час ремонту
  4. (з подальшим підключенням кондиціонера після завершення ремонтних робіт)
  5. Підключення кондиціонера (так звана *навіска*) на раніше закладену  магістраль з подальшим пуском та вводом у експлуатацію.
  6. Надаємо гарантію на всю змонтовану нами техніку у відповідності до вимог фірми-виробника.

Всі роботи виконуються кваліфікованими монтажниками з використанням усього арсеналу необхідної техніки та з дотриманням усіх правил безпеки, що забезпечує якість, надійність, акуратність та чистоту при виконанні робіт.